Przepisy

Kitcheri z porem i orzechami.

Proste pożywne danie. Śniadanie, lekki lunch, doskonały posiłek na czas oczyszczania, terapii ajurvedy. Balansuje wszystkie dosze. Sekret gotowania ryżu oraz ajurvedyjskie porady na białko i stawy.
Film instruktażowy oraz przepis na danie.
Dla naszych klubowiczów darmowy dostęp.

Czas: 6:53 min

Vegańska jajecznica

Jajecznica bez jajek – idealne dla vegan. Film instruktażowy oraz przepis na proste danie.
Dla naszych klubowiczów darmowy dostęp.

Czas: 2:53 min

Zupa z dyni

Ajurweda zaleca, by jeść owoce i warzywa sezonowe. Nie może zatem o tej porze zabraknąć przepisów na dynię czy buraki. Niezmierne bogactwo witamin i minerałów naszej ziemi.

Dziś królową na talerzu jest dynia. W filmiku mój szybki przepis na zupę z dyni. Pożywna, gęsta, bogata w proteiny i o wyjątkowo konkretnym smaku. Łamię mit na temat dyni, że jest mdła i bez wyrazu. Nic bardziej mylnego. Spróbuj i zakochaj się w niej tak jak ja 🙂

Film instruktażowy oraz przepis na proste danie.
Dla naszych klubowiczów darmowy dostęp.

Czas: 12:38 min

Zakwas buraczany

Przepis na samodzielnie przygotowany naturalny probiotyk. W tym video pokażę Ci proces domowego przygotowania zakwasu buraczanego. Krok po kroku. Cenne wskazówki do samodzielnego działania.

Film instruktażowy oraz przepis.

Dla naszych klubowiczów darmowy dostęp.

Czas: 6:38 min

Warsztaty

Święta bez karpia

Joga od kuchni w warsztacie gotowania. Jak dochować tradycji wigilijnej zachowując ahimsę (niekrzywdzenie żywych istot). Czyli przepis na rybę bez ryby. Mądrość ajurwedy przemycona między słowami. Dania z przepisów kucharza wegetarianina z ponad 30 letnim stażem i jego żony. Artur i Mallika Szumscy i ich niezawodny sposób na śledzia w oleju, karpia w galarecie i selerybę.

Dla naszych klubowiczów darmowy dostęp.

Czas: 39:40 min