Co może Cię czekać podczas spotkań z Mileną:

– nauka oddechu łączącego z oddechem życia, techniki oczyszczające karmę oraz dające ukojenie nerwowi błędnemu, ćwiczenia oczyszczające płuca, pobudzające lub ochładzające system, oddech przywracający równowagę półkul mózgu
– zaawansowane pranajamy w zależności od poziomu gotowości
– techniki oczyszczające kriya (codzienna higiena jogina)
– medytacja z mantrą
– wizualizacja ozdrowienia organów fizycznych
– medytacja czakr z bija mantrą
– sztuka głębokiego relaksu
– praktyka pozytywnego myślenia
– praktyka wyprowadzania traum zagnieżdżonych w ciałach
– podstawy ajurvedy w jodze od kuchni
– zadania motywacyjne do codziennej praktyki
– regularne ćwiczenie ciała na macie (asany)

Indywidualnie opracowany plan praktyki jogi w zależności od miejsca z którego zaczynasz oraz po wspólnie określonym kierunku do którego masz gotowość dążyć.

Joga przekazywana od wieków jest systemem Guru kula, gdzie uczeń zamieszkuje z nauczycielem i pod jego czujnym okiem zgłębia tajniki wiedzy z jednoczesnym zastosowaniem teorii w praktycznych sytuacjach dnia codziennego. Tak owa prastara wiedza przekazywana jest z Mistrza na uczniów. W ten oto sposób nauczyciele Sivananda Jogi zdobywają swoje kwalifikacje. Dedykując miesiąc z życia na Kurs odbywający się w odosobnieniu (aśrama), gdzie doświadczeni nauczyciele, mnisi dzielą się wiedzą i w wyjątkowej atmosferze skupienia otwiera się łaska poznania. 4 tygodnie intensywnej praktyki jogi, medytacji, bezinteresownej służby, jogi oddania oraz studiowania filozofii Vedanty, w wyjątkowej dyscyplinie jogi z poszanowaniem życia na talerzu. Taki kurs stanowi podstawę, którą każdy rozwija utrzymując stały kontakt z nauczycielami i dbając o utrzymanie rozpalonego ognia poznania.

Milena ukończyła swój kurs TTC (Międzynarodowy Kurs dla Nauczycieli Jogi) w 2009 roku. W roku 2011 pogłębiła praktykę nauczycielską na Zaawansowanym Międzynarodowym Kursie Jogi. Każdego roku uczestniczy w kursach doszkalających dla nauczycieli jogi oraz jako Staff podczas Kursów nauczycielskich. W 2016 roku zamieszkała na 3 miesiące w Sivananda Centrum Jogi w Berlinie, by zgłębiać tajniki jogi w codziennym życiu mnichów. W 2017 roku zamieszkała na Gran Canarii, by wraz z kilkoma joginami realizować trwający 8 miesięcy projekt „Yoga Loves You”.

Lekcje indywidualne mogą odbywać się online lub w osobistych spotkaniach w prywatnej Świątyni Jogi na Tarchominie w Warszawie.

Masz pytania?

Napisz: jogaclubonline@gmail.com lub zadzwoń tel. 501 122 775

Pakiety zajęć indywidualnych

1 lekcja: 160 zł

5 lekcji: 750 zł

8 lekcji: 1200 zł

10 lekcji: 1400zł

Zajęcia trwają w zależności od potrzeby sytuacji: 1h15 – 2h

Spotkania odbywają się w relacji nauczyciel jeden uczeń.  W przypadku większej grupy uczestników każda kolejna osoba (dopłata 40 zł/lekcja)