Asany na otwarcie bioder

Praktyczny warsztat dla osób odczuwających potrzebę poluzowania zacisków w okolicy biodrowo-lędźwiowej, dla osób pragnących pobudzić lekkość w przepływie energii dolnych czakr, dla osób zbyt długo siedzących w jednej pozycji, z zaciskiem w stawach biodrowych oraz dla tych którzy powinni wypracować rotację zewnętrzną ud jak tancerze, łyżwiarze, biegacze przez płotki czy gimnastycy. Podczas kilku spotkań przybliżone zostaną pozycje jogi oraz sposoby na pokonywanie ograniczeń. Omówiony zostanie mechanizm zacisku w stawie biodrowym i jego korelacja z mięśniami przykręgosłupowymi. Teoria sprawdzona w praktyce i osobistym doświadczeniu.
Dwie pełne lekcje jogi w których ciało we współpracy z pracą umysłu, krok po kroku wprowadzane są w głębsze rozciąganie, rozluźnienie, uwolnienie blokad, otwarcie.
Warsztat skierowany jest dla osób praktykujących jogę, pragnących skoncentrować się na pracy ciała w okolicy biodrowo – lędźwiowej. Zaawansowane warianty dla pogłębionego rozciągania oraz nieco prostsze przynoszące ulgę i uwalniające z zacisków pasma biodrowego.
Warsztat może stanowić bazę dla adeptów baletu z zaleceniem poprawy wykręcenia nóg.

Poprowadzi go była solistka baletu oraz wieloletnia joginka: Milena Lorkiewicz

Warsztat w przestrzeni wirtualnej – dostęp do materiału.

Materiał udostępniony:

7 filmów video (łącznie 130 min.) z pełnym instruktażem do prawidłowego wykonania oraz omówieniem błędów jakich należy unikać.

Wartość dostępu: 80 zł